e-zbanner smart marketing technologies Sizi adınızla tanıyormuyuz? | E-zbanner Sosyal Medya | E-zbanner Video | E-zbanner Parlakgelecek işler
 
 
e-zbanner kariyer

E-bültene
üye olun
E-postanız:
Home | Rehberler | Reklam sektörü adresleri
Monday, April 21 2014


arama
krizde pazarlama
Türkçe için Tıklayınız    Click for English Website    Klicken für Deutsche Web site

Haber ve Makale eklemek icin login olunuz
Kullanıcı Adı

Şifre
Kayıp Şifre için tıklayınız.
Üye olmak için tıklayınız.

Arsivdeki haberler
 • Arama
 • Arşivdeki Haberler

 • Arsivdeki Makaleler
 • Arama
 • Arşivdeki Makaleler


 • Bloga siz de yazın

  Bookmarklarını internette tur, unutulmasın

  istanbul ilan-videolu-haritalı-expressilan

  http://www.digitiy.com digitiy graphics & web tech http://www.e-zbanner.com internette akıllı pazarlama  http://www.e-zbanner.com/bannerbizz/index.php?servercall=displaypage&Itemid=166&op=page&SubMenu=
  PR Ajansları Rehberi isimler, telefon ve adres
   

  Pr Halkla ilşikliler şirketleri İletişim Danışmanlığı Telefonları ve Adresleri

  Ajansın Adı: Address İletişim Danışmanlık
  Address İletişim Ajans Başkanı: Çağlayan Kent Ergönül
  Address İletişim Medya Direktörü:
  Address İletişim Telefon: 0216 359 45 88 Faks: 0216 478 36 99
  Address İletişim Adres: Cemil Topuzlu Cad. Papatyalı sok. 2/3 Çiftehavuzlar/İSTANBUL
  Address İletişim internet sitesi: www.addressiletisim.com

  Address İletişim Ajans Bilgileri
  'İletişimde Samimiyet' Address İletişim Danışmanlık, müşterileri ile kurduğu iletişim ortamında müşterilerinin hedeflerini kendi hedefleri olarak benimser, müşterilerinin hedeflerine yönelik duyduğu heyecanı sosyal paydaşları ile paylaşabilmesi gerektiğine inanır, planlamak ve yönetmekle yükümlü olduğu iletişim süreçlerine bu perspektiften yaklaşır.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Ürün ve Marka Odaklı İletişim Hizmetleri :Medya İlişkileri Yönetimi,Konu Yönetimi,Kriz İletişimi,Sponsorluk Yönetimi,Toplumsal Sorumluluk,Yönetimi & Yeşil Pazarlama,Bayilerle & Aracılarla İlişkiler,Satış Promosyonu,Satış Noktası İletişimi,Sanal İletişim & Mobil Pazarlama,Çizgi Altı Ürün Reklamı Malzemeleri / Yayınları,Kurumsal İletişim Hizmetleri Kurumsal İletişim : Medya İlişkileri Yönetimi,Sponsorluk İletişimi,Etkinlik Yönetimi,Konu Yönetimi,Lider İletişimi,Kriz İletişimi,İç İletişim,Kurumsal Sosyal Sorumluluk,Kurumsal Yayıncılık,Araştırma Ölçümleme Danışmanlığı
  --------


  Ajansın Adı: Afajans Görsel ve Sanatsal İletişim
  Afajans Ajans Başkanı:
  Afajans Medya Direktörü:
  Afajans Telefon: 0212 219 49 86 - 87 Faks: 0212 291 69 86
  Afajans Adres: Merkez mah. Halepli Şükrü sok. No: 2/6 Bomonti/ Şişli
  internet sitesi: www.afajans.com

  Afajans Ajans Bilgileri
  Afajans 2004 yılında, 0-14 yaş grubu çocuklara yönelik eğitsel, kültürel ve sanatsal alanlarda , proje danışmanlığı, araştırma, uygulama, tanıtım ve organizasyon hizmeti vermek üzere kurulmuş bir butik ajansdır.
  Afajans, kurum ve kuruluşların hizmet, vizyon ve misyonlarını ön planda tutarken, sponsorluk ve sosyal sorumluluk alanında tüm gelişmeleri takip ederek çağdaş ve kaliteli çözümler sunmak amacıyla fikirler geliştirir. Finansın doğru yere yönlendirilmesi için detayları gözden kaçırmaz. Kurumların hedeflerine uygun, imajlarını destekleyici, organizasyonlarıyla içinde bulunduğu sektörde bir fark yaratmayı isterler.
  Öncelikli hedefleri doğru insanların doğru yerde bir araya gelmesini sağlamak ve müşterilerimizin isteklerine yaratıcı ve gerçekçi çözümler getirmektir.

  Uygulamaların tamamını kendi bünyesinde çözerken, gerektiğinde çözüm ortaklarının desteğini alır. Çocukların hızına yetişmek için, merak etmeye ve gelişmeye devam eder.

  Afajans, ekip ruhunun kutsallığına ve pozitif gücüne ve bu doğrultuda birlikte çalışmaktan keyif alan bir ekip olmanın gerekliliğine inanır.

  Daha da fazlası bu ruhun yapılan işlere yansıyacağına bilir.

  Afajans sakinlerinin çoğu uzun yıllar mutfakta birlikte çalıştılar.1998 senesinden bu yana, çocuklara yönelik projelerde yer almış reklâm, organizasyon, iletişim ve sanat dünyasından geldiler ve aynı çatı altında buluştular.

  Afajans’a çalışmalarında proje bazlı olarak, çocuklara yönelik projelerde uzmanlaşmış yaratıcı bir ekip eşlik etmektedir.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Etkinlik Geliştirme ve Yönetme, Pazar Araştırması, Medya İlişkileri, Sponsorluk İletişimi ve Yönetimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri, İnteraktif Oyun-Kurgusal Drama Çalışmaları, Organizasyon Hizmetleri, Görsel Tasarım ve Uygulama
  -------


  Ajansın Adı: Ajans PanoRama
  Ajans PanoRama Ajans Başkanı:
  Ajans PanoRama Medya Direktörü: Oktay Yılmaz Ünlü
  Ajans PanoRama Telefon: 0312 478 20 92 Faks:
  Ajans PanoRamaAdres:
  Ajans PanoRama internet sitesi: www.ajanspanorama.com

  Ajans PanoRama Ajans Bilgileri
  Halkla ilişkilerin kurumsal varlığın yegane dayanağı olduğu felsefesini benimseyen Ajans PanoRama; tasarımını yaptığı yeni operasyonel yöntemler sayesinde, yenilikçi, uzman kadrosu ve etkili çalışmalarıyla kurumunuzun öz departmanı gibi sizinle özdeş bir iş birliği içersinde bulunma, hep bir adım ileride olma, standart ve beklentileri aşma, örnek olma ve sektörde lider olma hedefiyle yola çıkmıştır.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Kurumsal Prestij ve Marka yönetimi, Medya İlişkileri, Pazarlama, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Etkinlik Yönetimi, Sponsorluklar, Kriz iletişimi ve Strateji Belirleme, Kurumsal İletişim Danışmanlığı, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnteraktif Çözümler. Araştırma Hizmetleri, Tasarım, Promosyon, Organizasyon, Reklam, internet Hizmetleri, Proje Yönetimi ve İş Geliştirme


  --------
  Ajansın Adı: Arya Sponsorluk ve İletişim Danışmanlığı
  Arya Sponsorluk Ajans Başkanı: Arzu Çekirge Paksoy - Oya Karaağaç
  Arya Sponsorluk Medya Direktörü: Pınar Belendir
  Arya Sponsorluk Telefon: 0212 281 25 88 Faks: 0212 281 26 82
  Arya Sponsorluk Adres: Galata deresi Cad. Zincirli iş Merkezi No:8 Kat 5 Zincirlidere -İstanbul
  Arya Sponsorluk internet sitesi: www.aryasponsorluk.com.tr

  Arya Sponsorluk Ajans Bilgileri
  2000 yılında kurulan Arya Sponsorluk ve İletişim Danışmanlığı kurumlar için sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleri geliştirme, organizasyon ve uygulama,medya ilişkileri, stratejik iletişim danışmanlığı, sponsorluk danışmanlığı ve yayıncılık konularında hizmet veren Türkiye'nin ilk sponsorluk odaklı iletişim danışmanlığı şirketidir. Arya 6 yıldır Uluslararası Sponsorluk Konferanslarını düzenlemekte, SPONSOR Dergisi'ni yayınlamakta ve Fikirden projeye Sosyal Sorumluluk Proje Yarışmasını gerçekleştirmektedir.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Sponsorluk ve iletişim danışmanlığı, konferans organizasyonu, yayıncılık

   

  -------

  AJANSIN ADI: 360 İLETİŞİM
  360° iLETİŞİM KURUCU ORTAK VE GENEL MÜDÜR: SEÇİL ŞENDAĞ
  360° İLETİŞİM TELEFON: 0212 235 0 360
  360° İLETİŞİM ADRES: ŞEHİT MUHTAR CADDESİ. NO:17 ÖZERK İŞHANI KAT:3 TAKSİM/İSTANBUL
  360° İLETİŞİM İNTERNET ADRESİ: www.360iletisim.com.tr

  360° İLETİŞİM AJANS BİLGİLERİ:
  360° İletişim, 1981 yılından bu yana aralarında IMF, Nato Zirvesi, Habitat II, AGIT Zirvesi gibi ülkemizin ev sahipliği yaptığı kongreler ile ulusal ve uluslararası etkinliklerin organizasyonunu başarıyla üstlenen Visitur ve iletişim danışmanı Seçil Şendağ tarafından 2010 yılında kuruldu.
  Algı yönetiminde 360° iletişim çözümleri sunarken, iş ortaklarımızın hedefleri paralelinde ülkemizin marka değerine katma değer sağlayan iletişim stratejileri geliştiriyor; sosyal içerikli projelerle sürdürülebilir kalkınma için hizmet veriyoruz.

  AJANSIN VERDİĞİ HİZMETLER:
  -Medya İlişkileri
  -Etkinlik Yönetimi
  -Kurum İçi İletişim
  -Sosyal Medya Yönetimi

  -Marka ve İletişim Eğitimleri
  -Kurumsal Kimlik ve Yayıncılık

   

  ---------------

  Ajansın Adı: Atlas Halkla İlişkiler ve Organizasyon
  Atlas Halkla İlişkiler Ajans Başkanı: Canan Çimenbiçer
  Atlas Halkla İlişkiler Medya Direktörü: Ebru Öztınaz - Begüm Gürçay
  Atlas Halkla İlişkiler Telefon: 0212 211 68 11 Faks: 0212 272 68 11
  Atlas Halkla İlişkiler Adres: Kasap Sok. Eser Apt. A Blok No 16. Kat.2 D 29 Esentepe - İstanbul
  internet sitesi: www.atlaspr.com

  Atlas Halkla İlişkiler Ajans Bilgileri
  AtlasPR ve Organizasyon 2000 yılından bu yana halkla ilişkiler ve organizasyon, medya iletişimi ile pazarlama danışmanlığı hizmetlerini vermektedir. Profesyonel ve deneyimli bir kadro ile müşterilerine hizmet vermekte olan AtlasPR, bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile sadece müşteri ve hedef kitlelerin değil; tüm medya kanallarının nezdinde de kendine saygın bir yer edinmiştir. Başta bilişim ve teknoloji olmak üzere moda-tekstil, bankacılık-finans, perakende gibi değişik sektörlerde faaliyet gösteren birçok kuruma Kurumsal İletişim Danışmanlığı, Kurum İçi İletişim Danışmanlığı, Sosyal Sorumluluk ve Sponsorluk Danışmanlığı, Medya İletişimi Danışmanlığı ve Operasyonel İletişim ve Etkinlik Yönetimi Danışmanlığı konularında hizmet vermektedir.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Kurumsal İletişim Danışmanlığı, Kurum İçi İletişim Danışmanlığı, Sosyal Sorumluluk ve Sponsorluk Danışmanlığı, Medya İletişimi Danışmanlığı ve Operasyonel İletişim ve Etkinlik Yönetimi Danışmanlığı


  ----------
  Ajansın Adı: Bersay İletişim Danışmanlığı
  Bersay İletişim Ajans Başkanı: Ali Saydam
  Bersay İletişim Medya Direktörü:
  Bersay İletişim Telefon: 0212 337 51 00 Faks: 0212 275 41 83
  Bersay İletişim Adres: Kasap Sokak Hilmihak Han No:22 Kat:8 Esentepe İstanbul
  Bersay İletişim internet sitesi: www.bersay.com.tr

  Bersay İletişim Ajans Bilgileri
  Bersay İletişim Danışmanlığı, 1990 yılında Ali Saydam tarafından kurulmuştur.

  ICCO (International Committee of Public Relations Consultancies Association) ve onun Türkiye temsilcisi İDA (İletişim Danışmanları Derneği) üyesi olarak iletişim sektöründe kalite standartlarının yükseltilmesi için çaba gösteren Bersay, 1999 yılında Türkiye'de iletişim sektöründe ISO 9002 belgesi alan ilk şirket olmuştur.

  Müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlamak amacıyla, “İtibar Yönetimi” çerçevesinde iletişimi stratejik olarak planlar, yönetir ve uygular. Sonuç odaklı iletişim yaklaşımı ve çözümleriyle, müşterilerine farklılaşma imkanı yaratır, rekabetçi avantaj elde etmelerine yardımcı olur.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Kurumsal İtibar Yönetimi, Medya İlişkileri Eğitimi


  ----------
  Ajansın Adı: BG İletişim Basın ve Halkla İlişkiler Ltd.
  BG İletişim Ajans Başkanı: Barika Göncü
  BG İletişim Medya Direktörü: Serpil Gündüz
  BG İletişim Telefon: 0212 327 10 41 Faks: 0212 327 10 42
  BG İletişim Adres: Acısı Sok. Çinili Apt. No:5 Daire:4 Maçka / İstanbul
  BG İletişim internet sitesi: www.bgiletisim.com

  BG İletişim Ajans Bilgileri
  1997 yılında kurulan BG İletişim, sektörlerinin önde gelen, saygın kuruluşlarına iletişim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.
  İletişim danışmanlığı programlarını ve uygulamalarını, müşterilerinin iş hedeflerine odaklanarak geliştiren ve yürüten BG İletişim; stratejik yönetim danışmanlığı, medya ilişkileri, bütünsel pazarlama iletişimi, konu ve itibar yönetimi ve uluslararası şirketlerin yerel iletişim danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Kurumsal İletişim, Konu Yönetimi,Pazarlama İletişimi, Medya ilişkileri,Uygulamalı Simülasyonlu Medya Eğitimleri,Finansal İletişim, Kriz Yönetimi,Etkinlik Yönetimi,Hükümetdışı kuruluşlar (STK) Yönetimi


  -----------
  Ajansın Adı: Bizce Tanıtım ve İletişim Hizmetleri
  Bizce Tanıtım Ajans Başkanı: Esra Dalgıç - Yeşim Alicikoğlu
  Bizce Tanıtım Medya Direktörü: Meltem Oluşudemir
  Bizce Tanıtım Telefon: 0212 258 12 46 Faks: 0212 258 25 05
  Bizce Tanıtım Adres: Ayazmadere Cad. Tellioğlu Plaza No:6/7 Beşiktaş / İstanbul
  Bizce Tanıtım internet sitesi: www.bizcetanitim.com

  Bizce Tanıtım Ajans Bilgileri
  2005 yılı Kasım ayında Yeşim Alicikoğlu ve Esra Dalgıç ortaklığı ile kurulan Bizce İletişim; kurumsal iletişimden, stratejik danışmanlığa, medya ilişkilerinden etkinlik tasarımı ve yönetimine kadar birçok alanda hizmet vermektedir. Bizce, butik ajans hizmet anlayışını benimsemiş ve hizmet verdiği marka ve kurumlara değer katmayı ilke edinmiş bir kuruluştur. Bizce, kurucu ortaklarının 10 yılı aşkın sektör deneyiminden de güç alarak tecrübeli ekibi ile otomotiv, gıda, perakende, turizm, tekstil, danışmanlık, kozmetik, yiyecek içecek, sağlık gibi birçok sektördeki kurum ve markalara çözüm ortaklığı yapmaktadır. Sonuç odaklı projeler geliştirerek, birlikte aynı yolda ilerlediği iş ortaklarına hız kazandıran Bizce, etik, mükemmelliyetçi, şeffaf ve yaratıcı çalışma anlayışına sadık kalarak amatör ruhlu profesyonellerden oluşmaktadır. Bizce, yaratıcı ortaklarının medyanın içinde doğmuş ve büyümüş olmasından kaynaklanan avantajla kısa sürede markaları ile medya ilişkileri anlamında rakiplerine kıyasla alışılmışın dışında bir farklılık yaratmıştır. Vizyonu; hizmet verdiği tüm marka ve kurumlar için artı değer yaratmak… Misyonu; hizmet verdiği tüm marka ve kurumlar için oluşturduğu projeler ile örnek teşkil etmek…

  ------------


  Ajansın Adı: Bluechip A.Ş.
  Bluechip A.Ş Ajans Başkanı: Elmas Özler (Genel Müdür)
  Bluechip Medya Direktörü: Fatma Uluçam
  Bluechip Telefon: 0212 324 16 02 Faks: 0212 281 30 79
  Bluechip Adres: Zambaklı Sokak No:8 34330 3.Levent - İstanbul
  Bluechip internet sitesi: www.bluechip.com.tr

  Bluechip Ajans Bilgileri
  bluechip “Entegre İletişim Etkinlikler Yönetimi“ hizmeti sağlamak amacıyla 1995 yılında kuruldu. Müşterilerinin beklentilerini işin gerektirdiği bütün ayrıntıları dikkate alarak, kaliteli, etkin, hızlı, yaratıcı ve çözüm odaklı bir iletişim anlayışıyla karşılamayı hedef edinmiş olan bluechip, 2008 yılında Anonim Şirket oldu ve bluechip A.Ş. adını aldı. bluechip A.Ş. hizmetlerini üç ana başlık altında sürdürmektedir: bluechip Creative Ajans, bluechip Creative Events, bluechip Incentive Travel.

  bluechip creative ajans, iş ve iletişim hedeflerine yönelik creatif çözümler sunmak amacıyla grafik tasarım (kurumsal kimlik çalışması, basılı malzeme tasarımı ve üretimi, basın ilanı), mekan tasarımı (sahne tasarımı, stand tasarımı, tema tasarımı ve uygulaması), prodüksiyon hizmetleri (internet tasarımı, sunum tasarımı, elektronik ortam tanıtım projeleri, proje bazlı film) ve pazarlama iletişimi (pazarlama stratejileri geliştirme, PR projeleri yönetimi, medya ilişkileri yönetimi) alanlarında hizmet vermektedir.

  bluechip creative events, müşterilerinin kurumsal etkinliklerinin en yüksek standartlarla gerçekleşmesi hedefiyle creative etkinlik planlama ve yönetimi, kurumsal toplantılar, motivasyon toplantıları, müşteri toplantıları, ürün lansmanları, açılış ve kutlama törenleri, roadshow planlama ve yönetimi, infoteam etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.

  bluechip incentive travel, incoming ve outgoing olmak üzere şirketlerin kurumsal amaçlı yurtdışı gezilerinin planlanması ve yönetimi ile yurtdışı kaynaklı kurumsal grupların Türkiye içindeki etkinliklerinin yönetimini üstlenir. bluechip’i Londra’da Incentive Sales Ofiice London temsil etmektedir. Turizm Bakanlığı’na bağlıdır ve TURSAB A Sınıfı belgesine sahiptir.


  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Entegre İletişim Hizmetleri Yönetimi


  ----------
  Ajansın Adı: C Partner İletişim Danışmanlığı
  C Partner Ajans Başkanı: Ufuk Çarşıbaşı
  C Partner Medya Direktörü: Yıldız Bars
  C Partner Telefon: 0212 272 24 90 Faks: 0212 272 30 05
  C Partner Adres: Büyükdere Cad. No:157 D:22 Esentepe/İstanbul
  C Partner internet sitesi: www.cpartner.com.tr

  C Partner İletişim Danışmanlığı Ajans Bilgileri


  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, finansal iletişim, medya ilişkileri, konu/gündem yönetimi, kriz iletişimi, etkinlik yönetimi, sponsorluk, kamusal ilişkiler.


  -------------
  Ajansın Adı: Caretta İletişim ve Danışmanlık
  Caretta Ajans Başkanı:
  Caretta Medya Direktörü:
  Caretta Telefon: 0216 470 93 43 Faks: 0216 470 93 46
  Caretta Adres: Yeni Sahra Halk Cad No:83 Kozyatağı Kadıköy İstanbul
  Caretta internet sitesi: www.carettailetisim.com

  ---------------
  Ajansın Adı: Effect Halkla İlişkiler
  Effect Ajans Başkanı:
  Effect Medya Direktörü:
  Effect Telefon: 0216 474 00 04 Faks:
  Effect Adres:
  Effect internet sitesi: www.effect.com.tr


  --------------

  Ajansın Adı: Grup 7 İletişim Danışmanlığı
  Grup 7 İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı: Cengiz Turhan
  Grup 7 İletişim Danışmanlığı Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı: Zühre Kurt
  Grup 7 İletişim Danışmanlığı Telefon: 0212 292 13 13 Faks: 0212 245 12 25
  Grup 7 İletişim Danışmanlığı Adres: Ömeravni Mah. Dümen Sok. Gümüşsuyu İş Merkezi No:11/1 Beyoğlu/İSTANBUL
  Grup 7 İletişim Danışmanlığı internet sitesi: www.grup7.com.tr
  Grup 7 İletişim Danışmanlığı Ajans Bilgileri
  Halkla ilişkiler alanında danışmanlık hizmeti vermek üzere 1991 yılında kurulan Grup 7, sağlıklı bir iletişim için, öncelikle, geniş ufuklu ve uzun vadeli bir bakış açısının gerekliliğine, bu vizyon ile geliştirilmiş, doğru tasarlanmış bir stratejinin varlığına inanıyor.

  Grup 7'nin misyonu, stratejik bir bakış açısıyla, müşterinin ve markalarının itibarını ve rekabet gücünü artıracak, kurumsal değişim ve gelişim sürecini destekleyecek iletişim çözümleri yaratmaktır.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Stratejik iletişim kuruma, markaya, ürüne değer katar. İletişim başarısı şirketin satışlarını ve pazar payını artırır, kurum imajını, paydaşlarla iyi ilişkileri geliştirir, risklere açık olma tehlikesini azaltır, iyi elemanları çeker ve elde tutulmasını kolaylaştırır.

  Grup 7, stratejik iletişimi bir üst yönetim fonksiyonu olarak tanımlar ve bu çerçevede kurumun ihtiyaç ve beklentilerine uygun alanları belirleyerek odaklanmış hizmetler sunar.
  . Kurumsal İtibar Yönetimi
  . Liderlik İletişimi
  . Pazarlama İletişimi
  . Medya İlişkileri Yönetimi
  . Konu Yönetimi
  . Kriz İletişimi
  . İç İletişim
  . Kurumsal Sosyal Sorumluluk İletişimi
  . Finansal İletişim, Yatırımcı İlişkileri

  Grup 7 İletişim Danışmanlığı Ajans'ın halen çalıştığı müşteriler
  AÇEV, Alarko Carrier, Allianz, Antis Kozmetik, Finansbank, Türkiye Halk Bankası, Hayat Kimya, Koç Holding, Lilly, Opet, Özyeğin Üniversitesi, Sağlıklı Tavuk Bilgi Platformu, Sanset, Soyak, Türkiye Bankalar Birliği, Urban Age, Vestel, Visa, Wyeth, Zorlu Grubu, Zorlu Enerji

  --------------


  Ajansın Adı: FOCUS İletişim Danışmanlık Hizmetleri
  FOCUS İletişim Ajans Başkanı: Nilay Torum
  FOCUS İletişim Medya Direktörü:
  FOCUS İletişim Telefon: 0216 302 07 84 Faks: 0216 302 25 87
  FOCUS İletişim Adres: Ozan Sok. No:15 Daire:8 34742 Kozyatağı/İstanbul

  --------------
  Ajansın Adı: Image Halkla İlişkiler
  Image Halkla İlişkiler Ajans Başkanı: Canan Bengiserp
  Image Halkla İlişkiler Medya Direktörü: Arzu Demirer
  Image Halkla İlişkiler Telefon: 0212 275 59 75 Faks: 0 212 274 82 05
  Image Halkla İlişkiler Adres: Büyükdere Caddesi. Beyazıt Han. No:86 Kat:5 Mecidiyeköy / İstanbul
  Image Halkla İlişkiler internet sitesi: www.image-pr.net

  Image Halkla İlişkiler Ajans Bilgileri
  IMAGE Halkla İlişkiler; kurumsal iletişimden, stratejik danışmanlığa, medya ilişkilerinden kamu ilişkilerine ve pazarlamaya yönelik halkla ilişkilerden kriz yönetimine kadar tüm sahalarda etkin olarak yer alan ve öncülük eden bir iletişim şirketidir.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Çevre İlişkileri, Entegre Pazarlama İletişimi, Finansal İletişim, İç İlişkiler, İşletmeler Arası İlişkiler, İtibar Yönetimi, Kamu İlişkileri, Kurumsal İletişim, Kriz Yönetimi, Medya İlişkileri, Özel Etkinlik Planlaması, Sanayi İletişimi, Sorun Çözme Yönetimi, Sponsorluk, Stratejik İletişim Danışmanlığı, Yakın Çevre İlişkileri

  ---------------
  Ajansın Adı: İletişim Atölyesi
  İletişim Atölyesi Ajans Başkanı: Elif Ataseven - Anıl İzgi
  İletişim Atölyesi Medya Direktörü: Zübeyde Turgut
  İletişim Atölyesi Telefon: 0216 372 60 30 Faks: 0216 372 65 10
  İletişim Atölyesi Adres: 19 Mayıs Mah. Sümer Sok. Kozal Rezidans Kat:5 Daire:25 Erenköy
  İletişim Atölyesi internet sitesi: www.iletisimatolyesi.com.tr

  İletişim AtölyesiAjans Bilgileri
  İletişim Atölyesi, her biri sektörünün önde gelen markalarından olan British Airways, Gloria Jean's Coffees, Mattel (Barbie, Hot Wheels, Fishir Price), Kızıklı Gıda / Netto, MT Sağlık Grubu (Visifirm, Diet Patch, Smoke Patch, Texenergy), Türk Barter gibi kurumlara iletişim danışmanlığı konusunda; Mercedes - Benz, D & R, Avea, Seranit, Mahindra gibi kurumlara da etkinlik yönetimi alanında hizmet vermektedir.

  -------------
  Ajansın Adı: İletişim Dükkanı
  İletişim Dükkanı Ajans Başkanı: Berna Eser
  İletişim Dükkanı Medya Direktörü:
  İletişim Dükkanı Telefon: 0212 268 73 43 Faks: 0212 264 37 62
  İletişim Dükkanı Adres: Yenice Mah. Büyükdere Cad. Dilaver Sok. No:4 Kat:6 4.Levent
  İletişim Dükkanı internet sitesi: www.iletisimdukkani.com

  İletişim Dükkanı Ajans Bilgileri
  İletişim Dükkanı, Kamu oyunu etkileme hedefinin en doğru şekilde sağlanması amacıyla harekete geçti. Müşterileriyle Medya arasındaki etkileşim ve iletişime köprü olma misyonunu sahiplendi. Müşterilerinin hep yanında olan bir danışmanlık hizmeti sunuyor. Mesaj oluşturma ve oluşturulan mesajı en doğru şekilde iletme düşüncesiyle çalışmalarını sürdürüyor. İletişim dükkanı, medya sektöründeki yansımanıza en doğru şekli verme çabasıyla da ilerlemeye devam ediyor.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Medya yapılanması, hedef medya grupları, günlük akış, yayın akışı ve medya tipleri Bilgileri ayrıntılı medya çalışması. Kuruma, markaya ve kişiye özel son güncellemeleri takip etme. Bilgi kitleri, röportajlar, evente dayalı erişim ve periodik basın bültenleri gönderimi yolu ile Medya Erişimi. Pazarlama iletişimi.Basın gezileri davetler, basın toplantıları ve advertorialler yolu ile Medya Erişimi. Etkinlik yöntemi ve iletişimi.İçerik geliştirme, planlama ve uygulama. Kriz ve konu iletişimi. Medya için bilgi kaynağı olma. İç iletişim projelerinin ve stratejilerinin belirlenmesi. Medya ve kriz iletişimi ve el kitabı eğitimi hizmetleri.

  ------------
  Ajansın Adı: İltek İletişim ve Tanıtım Hizmetleri
  İltek İletişim Ajans Başkanı: Ali Üstündağ
  İltek İletişim Medya Direktörü: Aylin Harfon
  İltek İletişim Telefon: 0212 231 40 40 Faks: 0212 233 85 40
  İltek İletişim Adres: Büyükdere Cad. Basman Han No:4/8 Şişli 34360 İstanbul
  İltek İletişim internet sitesi: www.iltekmedia.com

  İltek İletişim Ajans Bilgileri
  1987 yılında multivizyon gösterileri hazırlayarak yola çıkan İltek, bugün Türkiye’nin en büyük kuruluşlarına kurumsal iletişim çözümleri sunuyor. İletişim ve teknoloji bilgisi, 20 yılı aşan deneyimi ile İltek alanında uzman isimlerden biri.Samimi ve sıra dışı fikirler… Doğru mesajlar, güçlü tasarımlarla ve en yeni teknolojilerle buluşuyor. Müşterilerin ihtiyacı olan iletişim çözümleri, akılda kalan projeler üretiliyor.

  İltek’te iki ana hizmet başlığı var; iletişim tasarımı ve etkinlik yönetimi. İltek Show adı altında teknik ekipman kiralama ve teknik destek hizmeti de sunuluyor. İltek, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni imzalayan, Türkiye’deki ilk on iletişim şirketi arasında yer alıyor.


  Ajans'ın verdiği hizmetler
  İletişim Tasarımı: İltek, kurumsal iletişim alanında içerik geliştirme, danışmanlık, tasarım ve uygulama hizmetleri sunuyor. Etkinlik tasarımı (içerik ve görsel konsept geliştirme, tasarımlama), film yapımı (senaryo yazımı, çekim, 2D ve 3D animasyon, kurgu, çoğaltma), interaktif tasarım (sunumlar, internet siteleri, interaktif CD ve DVD-ROM) ve basılı malzeme tasarımı bölümlerinden oluşuyor.

  Etkinlik Yönetimi ve Kiralama: Tüm etkinlikler için ihtiyaca uygun görsel ve işitsel teknolojik çözümler üretiyor, etkinlik akış yönetimini gerçekleştiriyor, ekipman kiralıyor ve teknik destek sağlıyor.

  --------------

  Ajansın Adı: Linx Marketing Services
  Linx Marketing Ajans Başkanı: Zeynep Helvacı - Sima Gandur
  Linx Marketing Medya Direktörü: Zeynep Helvacı
  Linx Marketing Telefon: 0212 232 18 12 Faks: 0212 232 25 24
  Linx Marketing Adres: Cumhuriyet Caddesi, Ölçek Sokak No:164 Harbiye - İstanbul
  Linx Marketing internet sitesi: wwww.linxmarketing.com

  Ajans Bilgileri
  Linx Marketing Services, pazarlama konusundaki deneyimleri ile işinizi oluşturmanızda ihtiyaç duyduğunuz Stratejik Pazarlama, Doğrudan Pazarlama, Basın İlişkileri, Halkla İlişkiler, Tasarım, internet, Organizasyon ve Danışmanlık konularının hepsini kapsayan full-servis Bütünleşik Pazarlama hizmeti veya bu konulardan ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir alanda hizmet vermektedir.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Stratejik Pazarlama, Doğrudan Pazarlama, Basın İlişkileri, Halkla İlişkiler, Tasarım, internet, Organizasyon ve Danışmanlık konularının hepsini kapsayan full-servis Bütünleşik Pazarlama

  ---------------
  Ajansın Adı: Kiraz Halkla İlişkiler
  Kiraz Halkla İlişkiler Ajans Başkanı: Yeşim Aksoy
  Kiraz Halkla İlişkiler Medya Direktörü:
  Kiraz Halkla İlişkiler Telefon: 0212 232 49 02 - 03 Faks: 0 212 246 31 34
  Kiraz Halkla İlişkiler Adres: Kalıpçı Sok. 117/3 Teşvikiye İstanbul
  Kiraz Halkla İlişkiler internet sitesi: www.kirazhalklailiskiler.com.tr

  Kiraz Halkla İlişkiler Ajans Bilgileri
  1996 yılından beri, hizmet verdiğimiz kurum ve markaların iletişim çalışmaları için danışmanlık yapıyor ve uygulayıcı rol üstleniyoruz. Yaratıcı çözümlerle, dinamik bir iletişim ajansı olarak, müşterilerimize keyifle hizmet veriyoruz. İletişimi yönetirken, tecrübelerimiz doğrultusunda, özellikle basın iletişimi ve etkinlik yönetimi konularında etkin rol alıyoruz. İş, pazarlama ve iletişim planları kapsamında geliştirdiğimiz projelerde, halkla ilişkiler yanında, gerekli olan diğer tutundurma faaliyetlerini de tecrübeli ekibimiz ve iş ortaklarımızla birlikte en ince detayına kadar gerçekleştirebiliyoruz.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  İletişim danışmanlığı, kurumsal iletişim, pazarlama amaçlı halkla ilişkiler, etkinlik yönetimi

  ------------

   

  Ajansın  Adı:  Kurumsal İletişim AŞ.
  Ajans Başkanı: Bahar Ölmez
  Medya Direktörü: Serap Güneş
  Telefon: 0212 352 99 99
  Faks: 0212 352 94 64
  Adres: Nispetiye Cad. Seher Yıldızı Sok. No:23/17 Etiler - İstanbul İnternet sitesi: www.kurumsaliletisim.com.tr

  Kurumsal İleitişim A.Ş. Ajans Bilgileri:
  Kasım 2011'de Manifesto İletişim Grubu çatısı altında kurulan Kurumsal İletişim A.Ş.; halkla İlişkiler, pazarlama ve stratejik planlama alanlarındaki uzman kadrosuyla, marka ve kurumlara stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

  Kurumsal İletişim AŞ.; başarının, bir marka için ajans olmanın ötesinde yol arkadaşı olmaktan ve hedefe birlikte yürümekten geçtiğine duyduğu inançla, hizmet verdiği markaların içindeki kurumsal iletişim birimi gibi çalışmayı hedefliyor.

  ------------

   

   


  Ajansın Adı: Marjinal
  Marjinal Ajans Başkanı:
  Marjinal Medya Direktörü:
  Marjinal Telefon: 0212 219 29 71 Faks:
  Marjinal Adres:
  internet sitesi: www.marjinal.com.tr

  -------------
  Ajansın Adı: McCANN ERICKSON - PR DEPARTMANI
  McCANN ERICKSON Ajans Başkanı: Tankut Karahan
  McCANN ERICKSON Medya Direktörü: İlkay Çiçekçi Özgan
  McCANN ERICKSON Telefon: 0212 317 56 00 Faks: 0212 270 26 27
  McCANN ERICKSON Adres: Büyükdere cad. Ecza sok. No:6 Levent / İstanbul
  McCANN ERICKSON internet sitesi:

  McCANN ERICKSON Ajans Bilgileri
  McCann Erickson, kurum bünyesindeki bütünleşik yapısıyla müşterilerine; stratejik planlama, danışmanlık, basın ve halkla ilişkiler, sağlık iletişimi, kurumsal iletişim, lansman ve tanıtım toplantıları, medya planlama analiz ve raporlama, kriz yönetimi, sosyal sorumluluk projeleri yaratımı ve uygulaması, etkinlik yaratımı ve uygulaması, roadshow uygulaması, internet tasarım ve uygulaması, medya satın alma ve elbetteki reklam alanında hizmet sunar. McCann Erickson köklü geçmişiyle; yaratıcı, çözüm odaklı, etik değerlere bağlı ve profesyonel kadrosuyla gıdadan lojistiğe, otomobilden ilaca kadar geniş yelpazedeki müşterilerine hizmet vermektedir.


  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Basın ve halkla ilişkiler, sağlık iletişimi, kurumsal iletişim, kriz iletişimi, danışmanlık, organizasyon.


  -----------

  Ajansın Adı: MEDEA İletişim
  MEDEA Ajans Başkanı: Neslihan Muradoğlu Işım
  MEDEA Medya Direktörü: Nihal Toros
  MEDEA Telefon: 0212 292 41 46 Faks: 0212 293 41 49
  MEDEA Adres: Prof. Tarık Zafer Tunaya Sok. Gümüşsuyu İş Merkezi No:14 K:B2 34437 Gümüşsuyu Beyoğlu İSTANBUL
  MEDEA internet sitesi: www.medea.com.tr

  MEDEA Ajans Bilgileri
  Medea İletişim Stratejik iletişim danışmanlığı, kreatif hizmetler, medya ilişkileri, kurum içi iletişim,proje yönetimi, etkinlik yönetimi, marka yönetimi, konu ve gündem yönetimi, kriz iletişimi, pazarlama iletişimi, itibar yönetimi, liderlik iletişimi, sponsorluk yönetimi konularında hizmet vermektedir.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Stratejik iletişim danışmanlığı, kreatif hizmetler, medya ilişkileri, kurum içi iletişim,proje yönetimi, etkinlik yönetimi, marka yönetimi, konu ve gündem yönetimi, kriz iletişimi, pazarlama iletişimi, itibar yönetimi, liderlik iletişimi, sponsorluk yönetimi

  -------------
  Ajansın Adı: Message İletişim
  Message İletişim Ajans Başkanı: Taçnur Aydın
  Message İletişim Medya Direktörü:
  Message İletişimTelefon: 0216 318 84 71-72 Faks: 0216 318 84 77
  Message İletişim Adres: Burhaniye Mah. Bahçeler Sk. No:10 C Blok Kat:2 Beylerbeyi - İstanbul
  Message İletişim internet sitesi: www.messageiletisim.com

  Message İletişim Ajans Bilgileri
  2002 yılından buyana hizmet veren Message iletişim 17 yıllık basın geçmişi olan Taçnur Atasir Aydın tarafından kurulmuştur. Dinamik, yaratıcı, mükemmeliyetçi, çözüm odaklı, herşeyi ilk defada doğru yapan, etik değerlere uyan, bünyesinde deneyimli, basın kökenli takım arkadaşlarını da kapsayan, aktif çalışma temposu içinde fark yaratmayı kendine ilke edinmiş, gelişim sürecini asla sonlandırmayan ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Medya iletişimi,etkinlik yönetimi,marka yönetimi,konu ve gündem yönetimi,kriz yönetimi,liderlik iletişimi,pazarlama iletişimi,kurumsal sosyal sorumluluk projesi,sponsorluk yönetimi.

  --------------
  Ajansın Adı: Misyon - CMC Communications
  Misyon - CMC Ajans Başkanı: Mine Aydın
  Misyon - CMC Medya Direktörü:
  Misyon - CMC Telefon: 0212 284 68 78 Faks: 0212 284 68 79
  Misyon - CMC Adres: İzzettin Aksalur Cd. 10 - A D:4 Yenilevent - İstanbul
  Misyon - CMC internet sitesi: www.misyon-cmc.com

  Misyon - CMC Ajans Bilgileri


  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Kurumsal Kimlik çalışmaları, Halkla İlişkiler, Etkinlik Yönetimi, Medya İlişkileri, Grafik Tasarım, İnteraktif İletişim

  ----------------
  Ajansın Adı: MPR Pazarlama Halkla İlişkiler A.Ş.
  MPR Pazarlama Ajans Başkanı: Meral Saçkan
  MPR Pazarlama Medya Direktörü:
  MPR Pazarlama Telefon: 0212 212 34 60 Faks: 0212 212 34 64
  MPR Pazarlama Adres: Büyükdere Cd. Akabe Ticaret Merkezi No:78-8 K:3 D:14 Mecidiyeköy - İstanbul
  MPR Pazarlama internet sitesi: www.mpr.com.tr

  MPR Pazarlama Ajans Bilgileri
  MPR Pazarlama Halkla İlişkiler A.Ş., özellikle pazarlama yönelimli halkla ilişkiler (Marketing Public Relations) konusunda uzmanlaşmış ve Türkiye’de bu alanda faaliyet gösteren ilk halkla ilişkiler şirketidir. 1994 yılında kurulan MPR, pazarlama halkla ilişkiler stratejileri ve iletişim planlarıyla, müşterilerin pazarlama hedeflerine ulaşabilmesine katkı sağlar. Kurumlara iş hedeflerine göre hazırlanmış yıllık plan ve stratejilerle yaklaşır. MPR, uluslararası mesleki ve etik standartları kapsayan ICCO/CMS denetiminin ilkini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak, sertifika almış dört PR ajansından biridir. MPR, ICCO/CMS denetiminin ikincisini Temmuz 2006’da da başarıyla geçen ilk şirket olmuştur. MPR, aynı zamanda Türkiye’de PR’ın uluslararası standartlarda ölçümlenmesi için de öncü bir görev üstlenmiş ve PR Net’in kurucuları arasında yer almıştır.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Pazarlama Yönelimli Halkla İlişkiler (MPR), Kurumsal İletişim, Kurum İçi İletişim, Kriz İletişimi, Medya İlişkileri, Sosyal Sorumluluk İletişimi, Gündem Yönetimi, Etkinlik ve Sponsorluk Yönetimi

  -------------
  Ajansın Adı: Netpoint Interactive
  Netpoint Interactive Ajans Başkanı: Murat BUYURGAN
  Netpoint Interactive Medya Direktörü: Aslı Özyağmur BUYURGAN
  Netpoint Interactive Telefon: 02166512230 Faks: 02126512232
  Netpoint Interactive Adres: Koşuyolu Cd. Sırmaperde Sk. Altunizade Konutları I Blok D:B1 Altunizade-İstanbul
  Netpoint Interactive internet sitesi: www.netpoint.com.tr

  Netpoint Interactive Ajans Bilgileri
  Netpoint Interactive, 1998 yılında kurulmuş tam hizmet Interaktif İletişim ajansıdır.
  2005 yılından bu yana Kurumsalhaberler.com portalıyla online basın odası oluşturma ve basın bülteni dağıtım servisi sunmaktadır.
  internet 2.0 süreciyle birlikte ön plana çıkan kullanıcıları hedef alan, müşterilerinize direkt olarak ulaşabileceğiniz basın bülteni yazımı, sosyal medya ilişkileri, medya pr gibi konularda e-pr hizmetleri sunmaktadır.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  DANIŞMANLIK:
  Interaktif Strateji danışmanlığı
  internet sitesi analizi ve stratejik planlama
  İçerik danışmanlığı
  Arama motoru optimizasyonu ( Search engine optimization - SEO )
  Şirketler için blog danışmanlığı

  ONLINE PAZARLAMA VE MARKA OLUŞTURMA:
  Strateji geliştirme
  Araştırma ve Analiz
  Online Medya Satın alma
  Online reklam Kampanyaları Oluşturma
  Arama motoru pazarlaması ( Search engine marketing - SEM )

  E-PR DANIŞMANLIĞI:
  Basın bülteni hazırlama
  Sosyal medya bülteni hazırlama
  Arama motorlarına uygun optimize edilmiş basın bülteni hazırlama
  İnternet medyası iletişimi
  Blog yazarları iletişimi

  -------------

  Ajansın  Adı: inhouse iletisim
  inhouse iletisim Ajans Başkanı: Esra Türker
  inhouse iletisim Genel Müdürü: Neslihan Aydemir
  inhouse iletisim Adres: Yildirim Oguz Goker Sok. 8.Gazeteciler Sitesi No:86 A5/5 Akatlar / istanbul
  inhouse iletisim telefon: 0212 269 19 90
  inhouse iletisim internet sitesi: http://www.inhouseiletisim.com

  ------------

   


  Ajansın Adı: Pozitif PR
  Pozitif PR Ajans Başkanı: Serap ŞAHİN DURAK
  Pozitif PR Medya Direktörü:
  Pozitif PR Telefon: 0212 241 27 31 Faks: 0212 247 30 60
  Pozitif PR Adres: Abide-i Hürriyet Cad. Hasat Sk. NO:3 D:10 Şişli 34381 İstanbul
  Pozitif PR internet sitesi: www.pozitifpr.com

  Pozitif PR Ajans Bilgileri
  Entegre pazarlama iletişimi çözümleri sunmak üzere kurulan ve “iletişiminiz için pozitif fikirler” sloganı ile yola çıkan POZİTİF PR; hizmet verdiği iş ortakları için stratejik iletişim planları hazırlar, etkin bir şekilde uygulanmasını sağlar ve sonuçlarını değerlendirerek, kurumun/markanın gelecekteki çalışmalarına yön verir.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Stratejik pazarlama iletişimi, medya ilişkileri, etkinlik yönetimi, sponsorluk danışmanlığı, konumlandırma ve tutundurma çalışmaları, iş geliştirmeye yönelik destek faaliyetler, basılı ve görsel tanıtım hizmetleri, e-pazarlama uygulamaları

  ----------
  Ajansın Adı: PR Aktif İletişim Hizmetleri
  PR Aktif Ajans Başkanı:
  PR Aktif Medya Direktörü:
  PR Aktif Telefon: 0212 275 05 25 Faks:
  PR Aktif Adres:
  PR Aktif internet sitesi: www.praktif.com.tr

  --------
  Ajansın Adı: PRess İletişim
  PRess İletişim Ajans Başkanı: Didem Arzık Şahin / Burcu Aksu Kaya
  PRess İletişim Medya Direktörü:
  PRess İletişim Telefon: 0536 243 22 10 Faks:
  PRess İletişim Adres: Emirhan Cd. Barbaros Sk. Togay Ap. NO:2 D:2 Dikilitaş / Beşiktaş
  PRess İletişim internet sitesi: www.pressiletisim.com

  PRess İletişim Ajans Bilgileri
  2006 yılında, firmalara butik olarak PR hizmeti vermek üzere kurulmuş olan PRess İletişim, hizmet verdiği uluslararası markaların ihtiyaçlarına yönelik PR hizmeti vermektedir.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Butik PR ajansı anlayışı ile ağırlıklı olarak Medya İlişkileri

  ------------
  Ajansın Adı: PRO İletişim Danışmanlığı
  PRO İletişim Ajans Başkanı: Feride Edige
  PRO İletişim Medya Direktörü: Selma Çapa
  PRO İletişim Telefon: 0212 292 25 80 Faks: 0212 292 25 79
  PRO İletişim Adres: İnönü Cad. Mithat Paşa Apt. No:48 Kat:4 Daire:7 Gümüşsuyu
  PRO İletişim internet sitesi: www.proiletisim.com

  PRO İletişim Ajans Bilgileri
  1997 yılında kurulan Pro İletişim Danışmanlığı, ulusal ve uluslararası kuruluşlara ve markalara entegre iletişim çözümleri sunuyor.

  Pro İletişim Danışmanlığı, hizmet verdiği kuruluşların, iş hedeflerine ulaşmalarına yönelik, ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği stratejiler ile iletişim danışmanlığını üstleniyor.

  Neden Biz?
  Yenilikçi iletişim strateji ve taktikleri
  Akılcı planlama
  İş hedeflerine odaklanmış çözümler
  Sektörel deneyim
  Etkin basın ilişkileri
  Pro-aktif ekip çalışması
  Etik yaklaşım
  Dinamik, yaratıcı ve motive bir ekip


  Pro İletişim, danışmanlığını üstlendiği kuruluşlara ayrıcalıklı ve nitelikli hizmet verme yaklaşımını benimsiyor. Bu samimi yaklaşım ile, hizmet alan kuruluşların, Pro İletişim’i kendilerine ait bir iletişim depatmanı gibi hissetmeleri ve güvenmeleri hedefleniyor.


  Marketing PR konusunda kendisini yetkinleştirmiş olan Pro İletişim, müşterilerinin pazarlama destekli PR hizmeti taleplerini eksiksiz karşılıyor. Pro İletişim'in, çeşitli sektörlere ait kuruluşlar ile birlikte gerçekleştirilen birçok projenin altında da imzası var. Pro İletişim'in müşterilerine profesyonel ve kaliteli hizmet verebilmesinin nedeni, enerjisini verimli ve etkili bir şekilde kullanmaya odaklanmış olması. Şirketin yönetiminde hantal bir hiyerarşi yerine müşteriyle doğrudan ve daha yakın bir ilişki sürdürmeye olanak sağlayan işlevsel bir organizasyon tercih ediliyor.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Kurumsal İletişim

  Konu yönetimi
  Konferans ve paneller
  Sponsorluklar
  Toplumsal Sorumluluk Projeleri
  Kuruluş sözcüleri için iletişim platformları
  Kurumsal duyurular
  Kurum yayınları
  Kurum kimlik çalışmaları

  Kurum İçi İletişim
  Çalışanlara yönelik duyurular ve yayınlar
  Sosyal Kulüp etkinlikleri
  Departmanlar arası ödül sistemleri
  Çalışanlara yönelik etkinlikler (spor, seyahat, sosyal etkinlikler)
  İç İletişim bülteni
  Anketler
  Çalışanlara yönelik kriz yönetimi, basın ilişkileri ve halkla ilişkiler eğitimleri

  Pazarlama İletişimi
  Ürün lansmanları ve relansmanları
  Promosyon ve stand etkinlikleri
  Fuar katılımları
  Ürün kampanyaları
  Tüketici ilişkileri
  Satış noktası etkinlikleri
  Dağıtım ağı etkinlikleri

  Medya İlişkileri
  Medya stratejilerinin belirlenmesi
  Özel haber ve röportajların düzenlenmesi ve organizasyonu
  Basın bültenlerinin hazırlanması ve basına dağıtımı
  Basın bilgi dosyalarının oluşturulması
  Basın toplantılarının düzenlenmesi
  Basın buluşmalarının düzenlenmesi
  Günlük medya takibinin gerçekleştirilmesi
  Medya raporlarının hazırlanması
  Özel listelerinin oluşturulması
  Uygulamalı medya eğitimlerinin gerçekleştirilmesi

  Sponsorluklar
  Marka konumlama sponsorlukları
  Marka konumu pekiştirme sponsorlukları
  Sponsorluk etkinliklerinin organizasyonu

  Kriz Yönetimi
  Potansiyel kriz konularının tespiti
  Kriz yönetimi el kitabının hazırlanması
  Kriz sırasında 3.gruplarla ilişkilerin yürütülmesi
  Kriz sırasında basın ilişkilerinin yürütülmesi
  Uygulamalı kriz yönetimi eğitimleri

  Organizasyonlar
  Özel toplantı ve kutlamalar, lansmanlar, temel atma ve açılış törenleri, partilerin düzenlenmesi
  İş hedeflerine yönelik özel etkinlik tasarımları
  Aktivite öncesi takvim araştırması gerçekleştirilmesi
  Özel etkinlik planlaması ve bütçelemesi
  Üçüncü partilerin koordinasyonu
  Özel etkinliklerin organizasyon yönetimi

  -----------------
  Ajansın Adı: Promedia Halkla İlişkiler Ltd. Şti.
  Promedia Ajans Başkanı:
  Promedia Medya Direktörü: Gülay Alasağ
  Promedia Telefon: 0212 465 70 00 Faks: 0212 465 70 07
  Promedia Adres: Dünya Ticaret Merkezi EGS Blokları B3 Kat:9 No:313 Yeşilköy 34149 / İstanbul Türkiye
  Promedia internet sitesi: www.promedia.com.tr

  Promedia Ajans Bilgileri
  Ulusal ve uluslararası müşterilerinin kamuoyundaki prestijli imajlarının yerleştirilmesi ve güçlendirilmesi konusunda faaliyet göstermektedir.

  İş dünyasında, sosyal ve profesyonel yaşamda etkin bir biçimde yer almanıza ve bilinirliğinizin artmasına yönelik hizmetler sağlamaktadır.

  Pazarlama ve Ticaret İletişimiyle birlikte Halkla İlişkiler stratejileri belirlemekte ve uygulamaktadır. Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Arapça anadillerine sahip Promedia ekibi, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetlerinde başarılı çalışmalar gerçekleştirmiştir. Kalıplaşmış halkla ilişkiler ve tanıtım taktiklerinin dışına çıkarak, ihtiyaç ve hedefler doğrultusunda "etkin tanıtım bütçesi kullanımı"nın yollarını tamamen müşteriye özel "butique" şekilde sunmaktadır.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  360 Derece İletişim anlayışı ile çalışan Promedia, müşterilerinin halkla ilişkiler, medya ve etkinlik yönetimi, reklam ve pazarlama iletişimi alanlarında ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri tek elden sunabilen bir yapıdadır.

  ------------
  Ajansın Adı: PROVOKATÖR
  PROVOKATÖR Ajans Başkanı: Onur Yanık
  PROVOKATÖR Medya Direktörü: Boran Özel
  PROVOKATÖR Telefon: 0212 275 84 50 Faks: 0212 275 84 53
  PROVOKATÖR Adres: Dellalzade Sk. 7/A Balmumcu Istanbul
  PROVOKATÖR internet sitesi: www.provokator.com

  PROVOKATÖR Ajans Bilgileri
  Provokatör, provokatif yaratıcılıkla fark yaratan bir fikir şirketidir. Tam reklam servisi sunan Provokatör’ün temel misyonu, insanların akıllarına kazınan ve davranışlarını hedefler doğrultusunda değiştiren büyük fikirler üretmektir. Büyük bir fikir, bir markayı, ürünü, kurumu ya da kişiyi daha büyük yapar. Provokatör fikir yaratır; gündem yaratır; ürün yaratır; marka yaratır ve yönetir. Doğru stratejiyi provokatif yaratıcılık ile kesiştirir. Satın aldırır; satış artırır; imaj yaratır; yeniden yaratır ya da değiştirir. Markanızın ya da ürününüzün tüketici ile buluştuğu tüm iletişim ortamlarında sizi iş ve iletişim hedeflerinize götüren algılar oluşturur.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Reklam Tasarımı ve Prodüksiyonu, Pazarlama Danışmanlığı, Marka Yönetimi, Stratejik Planlama, Medya Planlama ve Satın Alma, Interaktif Pazarlama

  --------------
  Ajansın Adı: PRREPUBLIC
  PRREPUBLIC Ajans Başkanı: Nilüfer Vural
  PRREPUBLIC Medya Direktörü: Banu Ayanoğlu
  PRREPUBLIC Telefon: 0212 285 25 26 pbx Faks: 0212 285 26 17
  PRREPUBLIC Adres: Ahi Evren Cd. Ata Center No:1 Kat:1 Maslak - İstnabul
  PRREPUBLIC internet sitesi: www.prrepublic.com

  PRREPUBLIC Ajans Bilgileri
  İletişim sektöründe yaptığımız çalışmalarla farklı bir yerde konumlanmak; iletişimin tüm yönlerini kullanarak etkin ve yaratıcı çalışmalara imza atmak.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Entegre Pazarlama İletişimi, Finansal İletişim, İnteraktif İletişim, Kriz Yönetimi

  ---------------
  Ajansın Adı: Quattro İletişim
  Quattro Ajans Ajans Başkanı: Sedat AKTAŞ
  Quattro Ajans Medya Direktörü: Ela KAYA
  Quattro Ajans Telefon: 0212 219 32 01 Faks: 0212 219 32 02
  Quattro Ajans Adres: Halaskargazi Cad. No: 169/4 Şişli

  Quattro Ajans internet sitesi: www.quattroiletisim.com

  Quattro İletişim Ajans Bilgileri
  Quattro İletişim, 2000 yılında kurulmuştur. İletişim danışmanlığı; kurumsal iletişim, algılama ve itibar yönetimi, basın ilişkileri, kriz iletişimi, event management alanında uzmanlaşan Quattro, hızlı tüketim ürünleri, küçük ev aletleri, inşaat, perakende, tekstil, turizm, finans sektörlerine hizmet vermektedir.


  -----------

  Ajansın Adı: SAVANA
  SAVANA Ajans Başkanı: Tuğba Yazıcı
  SAVANA Medya Direktörü:
  SAVANA Telefon: 0212 429 04 00 Faks: 0212 429 12 00
  SAVANA Adres: Yüzyıl Mah. Mas-Sit 2. Cadde No:198-B 34560 Bağcılar - İSTANBUL
  SAVANA internet sitesi: www.savana.com.tr

  SAVANA Ajans Bilgileri
  Savana 12 Mart 2002 tarihinde kurulmuş bir pazarlama iletişimi ve organizasyon yönetimi firmasıdır. Kurulduğu günden itibaren farklı sektörlerdeki kurumsal müşterilerine pazarlama destek hizmetleri vermektedir.
  Farklı pazarlama projelerinin tasarım, operasyon ve ölçümleme fazlarında hizmet vermektedir.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Kurumsal Organizasyonlar, İletişim Hizmetleri, Direk Pazarlama Hizmetleri

  --------------
  Ajansın Adı: Saydam PR İletişim & Etkinlik Hizmetleri
  Saydam PR İletişim Ajans Başkanı: Ali Saydam
  Saydam PR İletişim Medya Direktörü:
  Saydam PR İletişim Telefon: 0212 337 52 00 Faks: 0212 275 41 83
  Saydam PR İletişim Adres: Kasap Sokak Hilmihak Han No:22 Kat:7 Esentepe İstanbul
  Saydam PR İletişim internet sitesi: www.saydampr.com.tr

  Saydam PR İletişim Ajans Bilgileri
  Şubat 2005’te kurulan ve Bersay İletişim Grubu çatısı altında hizmet veren SaydamPR, Halkla İlişkiler, Pazarlama İletişimi ve Etkinlik Yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

  SaydamPR; Etkinlik Yönetimi ve Halkla İlişkiler olmak üzere iki ayrı birim halinde faaliyet göstermektedir.Yaratıcı ve dinamik hizmet anlayışı ve çözümleriyle sektöründe fark yaratmaktadır.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Halkla İlişkiler, Pazarlama İletişimi, Etkinlik Yönetimi

  -----------
  Ajansın Adı: Selective Media
  Selective Media Ajans Başkanı: Nilgün Diner
  Selective Media Medya Direktörü:
  Selective Media Telefon: 0216 541 41 70 Faks: 0216 541 43 13
  Selective Media Adres: Bağdat Caddesi Hayat Apartmanı No:99 D:3 34726 Konak Feneryolu / İstanbul
  Selective Media internet sitesi: www.selective-media.com

  Selective Media Ajans Bilgileri
  2000 yılından bu yana farklı sektörlerin önde gelen firmalarına iletişim danışmanlığı, halkla ilişkiler, organizasyon, medya satın alma alanlarında hizmet veren Selective Media; doğru iletişim stratejileri ve pazar analizleriyle pazarlama faaliyetlerinize katkıda bulunur. Profesyonel ekibimiz; tüm İletişim, Organizasyon ve Halkla İlişkiler hizmetlerimizle, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  İletişim danışmanlığı, kurumsal halkla ilişkiler, marka konumlandırma, medya ilişkileri, konsept ve proje geliştirme, basın toplantı ve konferansları, pazarlama ve satış danışmanlığı, direct mailing, özel organizasyon planlaması, kriz yönetimi, stratejik ortaklık geliştirme, sponsorluk, sosyal sorumluluk projeleri, medya planlama ve satın alma

  -------------


  Ajansın Adı: Sirius İletişim Yönetimi
  Sirius İletişim Ajans Başkanı: Rana Mercan - Pınar Çakmak
  Sirius İletişim Medya Direktörü: Çiğdem Özkan
  Sirius İletişim Telefon: 0 212 263 29 79 Faks: 0 212 263 29 76
  Sirius İletişim Adres: Küçük Bebek Yokuşu, Yeni Yol Sokak, No:2 D:5 Bebek- İstanbul
  Sirius İletişim internet sitesi: www.siriusli.com

  Sirius İletişim Ajans Bilgileri
  "Sirius’u farklı sektörlerden müşterilerimize Entegre İletişim Danışmanlığı hizmeti vermek amacıyla 2005 yılında kurduk. Hayata geçirdiğimiz projelerle ve portföyümüze eklediğimiz müşterilerle hızla büyüdük. Müşteri portföyümüz içerisinde özellikle Perakende, Tekstil, Sivil Toplum Kuruluşları, IT, Gayrimenkul, Finans, Lojistik, Kişisel Bakım ve İnşaat sektörleri ön plana çıktı. Bazı müşterilerimiz için onların pazarlama departmanları gibi çalışarak pazarın gerektirdiği tüm ihtiyaçlarını analiz ediyor, bazı müşterilerimiz için ise spesifik projeler için medya ilişkileri, etkinlik yönetimi ve yaratıcı çalışmalardan oluşan hizmetlerimizin bir ya da bir kaçını dönemsel olarak sunabiliyoruz. Bizi sektörde ayrıcalıklı kılan yönlerimizden biri; Türkiye pazarına girmeyi düşünen yatırımcılara ürünlerini veya markalarını piyasaya sürerken karşılaştığı kültürler arası sorunlarında yardımcı olmamız “ Türkiye Pazarına Giriş Danışmanlığı” hizmeti veriyor olmamız.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Sirius iletişim müşterilerine marka iletişimi,kurumsal iletişim,kriz yönetimi,medya yönetimi,direkt marketing,etkinlik yönetimi,sponsorluk yönetimi ve tasarım hizmetlerini entegre bir bakış açısıyla sunuyor


  -----------
  Ajansın Adı: SPS İletişim
  SPS İletişim Ajans Başkanı: Anıl İzgi
  SPS İletişim Medya Direktörü: Göksu Özavcı
  SPS İletişim Telefon: 0212 280 08 00 Faks: 0212 324 55 49
  SPS İletişim Adres: Lale Sk. No:18 1.Levent - İstanbul
  SPS İletişim internet sitesi: www.spsiletisim.com

  SPS İletişim Ajans Bilgileri
  2005 yılı Aralık ayında kurulan Sps İletişim; Halkla İlişkiler, Etkinlik Yönetimi ve çizgi altı tasarım hizmetleri vermektedir. Sps İletişim' in müşterileri arasında Penti, Skoda, Gloria Jeans Coffee's, Mattel, Ataktoy ve Dpid bulunmaktadır. Bu firmaların yanı sıra porje bazlı çalışmalarda ise Mercedes-Benz, İstanbul Valiliği, Turkcell gibi kurum ve kuruluşlar için çeşitli etkinlikler gerçekleştirilmiştir.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Halkla İlişkiler, Etkinlik Yönetimi ve Tasarım Atölyesi

  -----------
  Ajansın Adı: STAGE İletişim Danışmanlığı
  STAGE İletişim Ajans Başkanı: Zehra Güngör
  STAGE İletişim Medya Direktörü:
  STAGE İletişim Telefon: 0212 278 11 13 Faks: 0212 278 12 38
  STAGE İletişim Adres: 5. Gazeteciler Sitesi Gül Sok. Söl Apt. Kat:2 Daire:5 Levent
  STAGE İletişim internet sitesi: www.stagepr.com

  STAGE İletişim Ajans Bilgileri
  İletişim Danışmanlığı olarak kuruldu. Basın ve Halkla İlişkiler Danışmanlığı, medya ilişkileri, kriz ve konu yönetimi, organizasyon veTanıtım konularında hizmet veriyor. Ayrıntılarla uğraşmayı ilke edinmiştir. Kalitenin ayrıntılarda yattığını bilir “insan ilişkilerine” önem verir ve “insanlara yakın olmanın ” yaptığı işin bir parçası olduğunu unutmaz.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  İletişim ve tanıtım stratejileri oluşturma. Staratejik iletişim danışmanlığı. Proje yönetimi. Çözüm ortaklığı. Kurum ve marka imajı oluşturma. Kurum kimliğinin yerleştirilmesine destek. Medya İlişkileri, basın sözcülügü ve medya danışmanlığı. Medya eğitimi. Lobbying ve kamu ilişkileri. "B to B PR"la kurumların muhataplarını belirlemek. Kriz yönetimi ve strateji belirlemek. Ürün PR'ı. Sponsorluk projeleri. İş geliştirme ve pazarlama desteği. Kurumsal dergi, broşür, faaliyet raporu ve tanıtım kitapları hazırlama. İtibar yönetimi.

  ------------
  Ajansın Adı: Strateji Parkı İletişim Danışmanlığı
  Strateji Parkı Ajans Başkanı: Gülnaz ARSEL
  Strateji Parkı Medya Direktörü: Ayşen BAŞARAN
  Strateji Parkı Telefon: 0212 352 60 16 Faks: 0212 352 60 11
  Strateji Parkı Adres: Ebulula Cad. Park Maya Sitesi Carlton 17 D:2 80630 / Akatlar
  Strateji Parkı internet sitesi: www.stratejiparki.com

  Strateji Parkı Ajans Bilgileri
  Pazarlama iletişimi, örgütsel iletişim ve yönetimsel iletişimi bir bütün olarak görüyoruz. Tüm iletişim çalışmalarında, deneyimli ekibimizle, ihtiyaçlara yönelik hizmet veriyoruz.

  Ajans'ın verdiği hizmetler
  Stratejik Planlama; Markanın, pazarın, rakiplerin, hedef kitlenin sürekli analizleri. Kurumsal anayasa. Kurumsal mesajlar. Hedef odaklı projeler. Gündem yönetimi. İtibar yönetimi. Sürekli raporlama. Reklam; Stratejik plana uygun reklam politikalarının belirlenmesi. Marka mesajlarına uygun tüm çizgi altı ve çizgi üstü çalışmaların hayata geçirilmesi. PR; Gerçek zaman ve doğru hedef kitleye ulaşmak için stratejik plan doğrultusunda, itibar, gündem ve kriz yönetimlerine uygun medya mesajlarının çıkarılması. Marka mesajlarının etkin ve yaratıcı organizasyonlarla desteklenmesi. internet; Dijital platformun sonsuz seçeneklerinde marka kimliğine uygun internet hizmetlerinin tamamının gerçekleştirilmesi.

  ------------
  Ajansın Adı: Team İletişim ve Danışmanlık
  Team İletişim Ajans Başkanı: Aslı Akın
  Team İletişim Medya Direktörü: Deniz Can Kadagan
  Team İletişim Telefon: 0212 270 50 42 Faks: 0212 270 50 45
  Team İletişim Adres: 5.Mimarlar ve Gazeteciler Sitesi.Nilüfer sok No :7 Akatlar / Etiler
  Team İletişim internet sitesi: www.teamiletisim.com

  Team İletişim Ajans Bilgileri
  1997 'de Kurulan Team İletişim ve Danışmanlık,son yıllarda portföyüne katılan yeni müşteriyle gerek medya mensuplarıyla gerekde müşterileriyle kurduğu sağlıklı iletişim ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde ,tavsiyeler doğrultusunda çalışmaya başlamıştır.

  ------------

  Ajansı adı: TNC İletişim Danışmanlığı
  TNC İLETİŞİM Ajans Başkanı : Nurhayat Köyel Coşkun
  TNC İLETİŞİM Telefon : 0216 3566060
  TNC İLETİŞİM Fax : 0216 3564040
  TNC İLETİŞİM Adres : Sahrayıcedid mah. Taşlıyol sok. Taşkıran ap. No.40/B Erenköy /İstanbul
  TNC İLETİŞİM İnternet adresi : www.tnc.com.tr

  TNC İLETİŞİM BİLGİLERİ : Farklılık yaratma ve yaratıcılık adına müşterilerimize hizmet vermek için varız.  Hizmet verdiğimiz müşterimizin ekibinden biri gibi marka kültürünü benimsemiş,markanın, kurumun bir yöneticisi,sözcüsü gibi çalışan, farklılık yaratabilen, müşteri memnuniyet istek ve beklentilerini her şeyin üzerinde tutabilen değerlere sahibiz.
  TNC İLETİŞİM Hizmetleri : Medya İlişkileri, Basın danışmanlığı,Etkinlik geliştirme ve yönetimi.
   Basın toplantıları, Eventler, Bayi toplantıları,Sosyal Sorumluluk projeleri, Sponsorluklar, Medya planlama ve satınalma

   

  -------------

   

  Ajansın Adı: Tria İletişim Hizmetleri/Müşteri İlişkileri
  Tria İletişim Telefon: 0212 296 06 57 Faks: 0212 241 02 80
  Tria İletişim Adres: Vali Konağı C. Vali Konağı Plaza A Blok No:173 Daire:5 Nişantaşı istanbul
  Tria İletişim internet sitesi: Gsm: 0536 450 04 28

  Tria İletişim Ajans Bilgileri
  Özge Uraz.

  Tüm içerik ve tasarım bu sitenin sahibi E-zbanner Technologies'ye aittir.

  developed by Digitiy web technologies
  .

  a digitiy e-zbanner projectDiğer Markalar :Bannerspace | teknikmarketing.com | bookmarkin.com | markahaberleri.com | turkcearama.com| marketinTV.com video | videogetir.com|istanbulliste.com